درباره ما

پایگاه موسیقی – هنری “MIA” فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در صفحات مجازی آغاز کرد و پس از تبدیل شدن به مرجعی تخصصی در زمینه موسیقی بیکلام در ایران ، تصمیم گرفت با تاسیس پایگاه “Muse in Arts” به معنای تحت اللفظی “ایده ای در هنر ها” با کادری مجرب گامی بلند در جهت بهبود فرهنگ شنیداری و هنری جامعه ی ایرانی بردارد ، تا هنر و به ویژه موسیقی آنطور که شایسته ی نام اش است شناخته شود و از بیراهه دوری جوید .عمده ی فعالیت MIA در حیطه ی موسیقی بیکلام و شامل معرفی آثار شنیدنی ایرانی و خارجی و قرار دادن آن ها در اختیار مخاطبان با نظمی دقیق است و از سایر بخش های آن میتوان به بخش “هنر ها ” اشاره کرد که در آن به هنر های دیگر پرداخته میشود . همچنین بخش تحلیل موسیقی و … (بلاگ)  از سایر بخش های این پایگاه میباشد.


پایگاه MIA به دنبال ایجاد بستری مناسب برای فعالیت گروه های موسیقی و هنرمندان کشور به طور قانونی و فروش آلبوم های آنها و حمایت از قانون کپی رایت میباشد.

 

تمامی فعالیت های این سایت تابع “قوانین جمهوری اسلامی ایران” میباشد و در صورت درخواست کارگروه مصادیق مجرمانه مبنی بر حذف، آن پست  حذف خواهد شد.
آثار ایرانی دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موافقت هنرمند یا ناشر است و قیمت آنها طبق قرار داد با ایشان تنظیم میگردد.

صاحب امتیاز : محمد نگاری 


تماس با ما :

تلفن های تماس :

۰۲۱۷۷۴۳۰۴۰۹
۰۹۱۴ ۵۰۴ ۰۹۵۴
۰۹۳۶ ۱۶۳ ۱۰۳۳

آدرس : تهران نو ، ایستگاه داریوش ، خیابان حیدری ، کوچه صایب تبریزی ، پلاک ۲۸
کد پستی : ۱۷۴۵۹۵۳۳۳۳

جهت ثبت شکایات ، انتقادات و پیشنهادات :

ایمیل : info@museinarts.com

و یا به اکانت زیر پیغام خصوصی بدهید :

@admin