م.سعید فاضلی | M.Saeed Fazeli

م.سعید فاضلی | M.Saeed Fazeli

محمد سعید فاضلی ، نوجوان 19 ساله (1395) ، موسیقی را با فراگرفتن گیتار کلاسیک از 8 سالگی در یکی از شهرستان های استان اردبیل به اسم مشگین شهر آغاز کرد.پس از یک دوره نوازندگی و اجراهای متعدد موسیقی کلاسیک غربی ، به دلیل علاقه شدید به خلق آثار مستقل از سن 13 سالگی به صورت خود آموز شروع به یادگیری آهنگ سازی و تنظیم و همچنین خوانندگی ، ترانه سرایی به زبان انگلیسی ، نواختن گیتار اکوستیک و الکترونیک و گیتار باس ، پیانو و درامز کرد.
همزمام با مهاجرت به مرکز استاد اردبیل برای تحصیل در دبیرستان استعداد های درخشان ، شروع به اهنگسازی و تنظیم اهنگ های مستقل در سبک های پاپ راک و اکوستیک نمود و موفق به ضبط سه اثر با متن انگلیسی و یک اثر اجتماعی با متن ترکی با موضوع حمایت از کودکان کار شد.

پس از آشنایی با سب پر انرژی و جذاب پانک راک ، از سال 1393 شروع به ضبط آهنگ های ارجینال راک به زبان انگلیسی کرد تمام کار های آهنگ از ایده تا اثر نهایی توسط خود سعید انجام میشود و تا کنون چهار آهنگ راک از کارهای تک نفره او پخش شده استو سعید اکنون ساکن تهران است و یک سال است که دانشجوی دوره ی انگلیسی مدیریت بیمه اکو در دانشگاه علامه طباطبایی و مدرس زبان انگلیسی در موسسه علوم و فنون کیش میباشد. به سبب ساخت آهنگ های انگلیسی مطابق با استاندارد های جهانی این سبک و فعالیت های اجتماعی و هنری او در زمینه مشکلات روحی نوجوانان او موفق به جذب قابل توجهی مخاطب بین المللی و ایرانی گشته است. هم اکنون (1395) او بر روی اولین البوم اش در استدیوی شخصی خود مشغول میباشد.

موزیک ها یا آلبوم ها